Zapraszam na swój dyżur radnego - 10.09.2022, godz. 8-10, bazarek przy ul. Paderewskiego.

START:    10 września 2022    08:00

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 7 września 2022    14:25

Wakacje za nami, uczniowie w szkołach, a więc można powiedzieć, że powraca codzienność… To dobry czas, aby wznowić moją ulubioną formy kontaktu z Mieszkańcami, czyli dyżury radnego #PowiatWołomiński pod chmurką.

Dyżury w terenie zapoczątkowałem kilka lat temu, co spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony Mieszkańców i pokazało innym radnym, że można wyjść poza urzędowe mury.

Dziś uważam, że była to bardzo dobra decyzja, ponieważ moim zdaniem nie ma lepszego kontaktu z Mieszkańcami, jak ten bezpośredni. Jeśli dodamy do tego, że Mieszkańcy nie są zmuszeni do dzielenia się swoimi problemami udając się specjalnie do urzędu, a mogą porozmawiać z radnym niejako przy okazji zakupów, to jest to z całą pewnością chociażby oszczędność czasu.

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, Moi Drodzy, zapraszam w najbliższą sobotę – 10.09.2022 r, w godz. 8-10, marecki bazarek przy ul. Paderewskiego.

#dlaMieszakńców #radnyWerelich

Galeria

zdjecie: 130803
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry