System Automatyczny Rozpoznawania Tablic Rejestracyjnych "ARTR"

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 7 września 2022    14:26

#PowiatWołomiński z inicjatywy Zarządu wystąpił do Policji o wsparcie w rozwoju sieci monitoringu, w tym projektu Systemu Automatycznego Rozpoznawania Tablic Rejestracyjnych „ARTR”, który ma na celu usprawnienie pracy policjantów, służb prewencyjnych oraz kryminalnych poprzez zwiększenie wykrywalność przestępstw, co przełoży się poprawę bezpieczeństwa na terenach gmin i miast powiatu. Temat zostanie omówiony na poziomie Rady Powiatu oraz z zainteresowanymi włodarzami gmin/miast i mam nadzieję, że w niedalekim czasie system zacznie funkcjonować w naszym powiecie.

Projekt integracji i rozwoju monitoringu służb mundurowych oraz instytucji samorządowych został skutecznie wdrożony m.in. w Otwocku.

Galeria

zdjecie: 130804
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry