Zapraszamy na Piknik Parafialny! 11.09.2022 r. u Św. Izydora.

START:    11 września 2022    13:00 Kościół par. Św. Izydora Oracza w Markach, al. Piłsudskiego 93,

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 8 września 2022    21:52

Już w najbliższą niedzielę, tj. 11.09.2022 r. od godz. 13:00 do późnego wieczora zapraszamy na Piknik Parafialny do Św. Izydora.

Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga zaprasza bardzo serdecznie do swoich stanowisk, w których będą mogli Państwo zapoznać się lub przypomnieć sobie jak wyglądały dawne zawody garncarza i kowala. Pokaz przygotowała fundacja Akomodacja. (https://www.facebook.com/akomodacja/)

Zapraszamy także do udziału w konkursach historycznych związanych m.in. z przypadającą w tym roku 105 rocznicą powstania najstarszej mareckiej parafii.

Na naszych stanowiskach zaprezentujemy bibliografię w postaci książek dot. historii Marek, do nabycia będą też Roczniki Mareckie.

Ponadto zapraszamy serdecznie na degustację chleba ze smalcem i kiszonym ogórkiem (wyrób domowej roboty) oraz ciasta.

Załączniki:

112.jpg

Galeria

zdjecie: 130810
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 11
fot. 12
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry