Porzucone pojazdy - parking przed Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Markach oraz ul. Dmowskiego.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 9 września 2022    11:47

W imieniu Mieszkańców naszego miasta zgłosiłem do stosownego wydziału UM Marki porzucone/pozostawione pojazdy, z prośbą o zajęcie się sprawą. Wszystkie wraki są irytujące, ale z całą pewnością te, które blokują miejsca parkingowe w najbliższym sąsiedztwie placówek oświatowych sprawiają najwięcej problemów. Wszyscy doskonale wiemy, jak wyglądają okolice szkół w momencie zebrań. Każde miejsce parkingowe jest wówczas na wagę przysłowiowego złota. Należy również pamiętać, że porzucone pojazdy w okolicach szkól stają się obiektami zainteresowania dzieci, które próbują dostać się do wnętrza takich pojazdów, następnie stają się one śmietnikami, itd. Wszyscy pamiętamy czerwonego passata, który przez jakiś czas służył właśnie za śmietnik na parkingu przed SP1.

Mam zatem nadzieję, że pojazdy uda się usunąć lub ich właściciele w momencie wszczęcia procedury przez Policję sami podejmą decyzję o ich usunięciu.

#dlaMieszkańców #radnyWerelich

Galeria

zdjecie: 130813
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 5
fot. 6
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry