XVII Spartakiada Rodzinna

START:    25 września 2022    13:00

Andrzej Nadolski Marki2020 MSG

 14 września 2022    07:23

25 września odbędzie się XVII Spartakiada Rodzinna tradycyjnie organizowana przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze - MSG.

Podczas imprezy będziecie m.in. brali udział w rywalizacji o Sportową Rodzinę Roku. Nagrodami będą trzy rowery górskie dla 3 rodzin z najlepszymi wynikami.

A już teraz ruszyła  zabawa/gra miejska "Marki (nie)Znane", gdzie możecie odwiedzać mareckie firmy i wykonywać ciekawe zadania. Im więcej odwiedzonych miejsc, im więcej zdobytych punktów, tym większa szansa na wygranie roweru MTB. Wprawdzie robimy to w konwencji zabawy, ale tak naprawdę zależy nam na promocji naszych lokalnych przedsiębiorców.
Zatem ruszajcie tłumnie i bawcie się rodzinnie.

Podczas XVII SPARTAKIADA RODZINNA 2022 do wygrania będzie niezliczona ilość cennych nagród w wielu konkurencjach, m.in. voucher o wartości 1000 zł na wyjazd wakacyjny, 5 voucherów na pełny serwis roweru, każy o wartości 180 zł, sprzęt sportowy, karnety na siłownie, itd.

Będzie moc atrakcji, m.in.
- warsztaty taneczne,
- koncerty muzyczne,
- spotkania z ciekawymi ludźmi,
- konkursy kulinarne,
- malowanie buziek,
- dmuchańce,
- wata cukrowa,

Każdego dnia na profilu Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze - MSG będą pojawiać się nowe informacje o wydarzeniach czekających nas na Spartakiadzie, a także wskazówki co zrobić, aby wygrać cenne nagrody.

Aby nie przegapić wszystkich nowości już dziś polub i obserwuj nasz profil MSG ❤ na Facebooku.

Nie może Was zabraknąć 25 września na stadionie Marcovii.
Już dziś zarezerwujcie sobie ten termin.

Galeria

zdjecie: 130822
zdjecie

Andrzej Nadolski

Samorządowiec, społecznik i wolontariusz.
Od 2018 r. radny miasta Marki. Vice-prezes zarządu Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego, koordynator akcji Św. Mikołaj mieszka w Markach

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry