Będzie bezpieczniej na skrzyżowaniu ulic Zajączka/Sportowa.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 14 września 2022    15:41

W lipcu występowałem do Burmistrza #MiastoMarki z pismem w sprawie poprawy bezpieczeństwa na skrzyżowaniu ulic Zajączka/Sportowa. Chodziło głównie o przejazd dla rowerzystów w tym miejscu (https://arekwerelich.wordpress.com/2022/07/20/dla-poprawy-bezpieczenstwa-przejazd-dla-rowerzystow-na-skrzyzowaniu-sportowa-zajaczka/)

Ścieżki rowerowe na ulicy Sportowej i Sowińskiego cieszą się dużą popularnością wśród Mieszkańców – w tym tych najmłodszych, którzy licznie odwiedzają Park Wolontariuszy. Wszystko to sprawia, że w ww. lokalizacji niejednokrotnie dochodziło do niebezpiecznych sytuacji, głównie z uwagi na niedostateczną widoczność – kierowcy nie widzą nadjeżdżających rowerzystów od strony ul. Zajączka – rowerzyści zaś nadjeżdżających pojazdów od strony ul. Sportowej.

Galeria

zdjecie: 130830
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry