Spartakiada Rodzinna MSG

START:    25 września 2022    13:42

Andrzej Nadolski Marki2020 MSG Marcovia EkspresMarecki SP1 SP2 SP4 UMMarki OSP

 23 września 2022    12:04

Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze oraz Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki serdecznie zapraszają na XVII edycję SPARTAKIADY RODZINNEJ, podczas której m.in. tradycyjnie wybierzemy Sportową Rodzinę Roku. 
25 września (niedziela), start o 13.00.

Będzie moc atrakcji: warsztaty taneczne, koncerty muzyczne, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy kulinarne, malowanie buziek, dmuchańce, wata cukrowa i dużo atrakcji. W trakcie imprezy dwa duże koncerty: KWAZZY i SUMANA link

W tym roku będziemy kontynuujemy naszą zabawę/grę miejską "Marki (nie)Znane", której naczelnym celem jest odkrywanie mareckich firm, o których istnieniu być może do tej pory być nie wiedzieliście. Wystarczy je odwiedzić w ich siedzibach i wykonać przygotowane przez ich przedstawicieli proste konkurencje. W ten sposób zacznie się Wasza przygoda z naszą flagową spartakiadową konkurencją paszportową, której finał odbędzie się na stadionie Marcovii.

Do rozdania wiele ciekawych i atrakcyjnych nagród, m.in.:

  • 3 rowery górskie, każdy o wartości 1750 zł
  • bon turystyczny o wartości 1000 zł
  • 5 vouchery na serwis rowerów, każdy o wartości 180 zł
  • aparaty Instax
  • czytniki do ebooków
  • gadżety sportowe
  • 3 vouchery do Olimpik Park, każdy o wartości 179 zł

W trakacje imprezy cały czas będzie działała strefa gastronomiczna link. W programie znajdzie się czas m.in. konkurs kulinarny i wyrób kiełbas wędzonych.

Podczas tegorocznej Spartakiady nie zabraknie gestów #WSPARCIA, dlatego na stoiskach naszych partnerów i wystawców, zobaczycie puszki, a zebrane pieniążki przekażemy na leczenie Olka, u którego zdiagnozowano autyzm. Zebrana kwota pomoże walczyć o jego lepszą przyszłość i możliwość bycia kiedyś samodzielnym

Przez cały czas trwania Spartakiady Rodzinnej w dniu 25 września na terenie Stadionu Miejskiego MKS MARCOVIA-MARKI będzie można otrzymać sadzonkę Zamiokulkas w zamian za oddane baterie link.

Nie może Was zabraknąć. Zaczynamy punktualnie o 13.00

Z pozdrowieniami
Zarząd Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego

Galeria

zdjecie: 130858
zdjecie

Andrzej Nadolski

Samorządowiec, społecznik i wolontariusz.
Od 2018 r. radny miasta Marki. Vice-prezes zarządu Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego, koordynator akcji Św. Mikołaj mieszka w Markach

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry