MOJA PRZESTRZEŃ - wernisaż Sofii Wróblewskiej

START:    9 października 2022    18:00 Marecki Ośrodek Kultury im. T. Lużyńskiego, ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki

Antonina Van Dessel MOK

 27 września 2022    12:50

Kiedy ? : NIEDZIELA 9 PAŹDZIERNIKA 

O której? : 18.:00   

MOJA PRZESTRZEŃ 

Zapraszamy na wernisaż malarstwa abstrakcyjnego i wyjątkowy koncert

PRZESTRZEŃ to tytuł wystawy malarstwa młodej artystki Sofii Wróblewskiej, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Do projektu dyplomowego wykonała aneks w pracowni profesora Andrzeja Zwierzchowskiego. Uczestniczyła w wystawie zbiorowej najlepszych prac malarskich na ASP w 2019 roku. Jej pierwsza indywidualna wystawa została zaprezentowana w galerii Magdaleny Dziedzickiej. Artystka bierze udział w aukcjach sztuki młodej w galerii Xanadu i Stalowa. Skupia się na interpretacji kolorów i barw oraz na swoim stanie emocjonalnym. W celu uzyskania specjalnej faktury, posługuję się nie tylko pędzlem - używa rąk i różnych narzędzi malarskich.

Wernisaż tej niezwykłej wystawy odbędzie się w niedzielę 9 października.  Artystycznym wizjom Sofii Wróblewskiej w kontekście przestrzeni towarzyszyć będzie wyjątkowy koncert duetu DŻESIKA KALMARY, który tworzy Kalina Małczyńska oraz Marcin Grabiński. Wykonają znane utwory jednak w kompletnie nieoczywistej interpretacji, musicie przekonać się sami i posłuchać tego oryginalnego projektu muzycznego.

Zapraszamy do rezerwacji nieodpłatnych wejściówek na mokmarki.pl

Galeria

zdjecie: 130867
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Antonina Van Dessel

Antonina Van Dessel, współpracuje z portalem od 2020 r. i zajmuje się tematami związanymi z kulturą, a w szczególności z wydarzeniami Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry