Będzie ławeczka przy przystanku Fabryczna 01 w stronę Warszawy. Struga musi jeszcze zaczekać.

Tomasz Paciorek

 30 września 2022    12:05

Pod koniec sierpnia br. zwróciłem się do Pana Jacka Orycha - Burmistrza miasta z wnioskiem o zakup i zainstalowanie ławki dla pasażerów oczekujących na transport publiczny przy przystanku autobusowym Fabryczna 01 przy al. Piłsudskiego 45 - przystanek w kierunku Warszawy.

Link do wniosku kliknij TUTAJ

W dniu 29.09.2022 r. otrzymałem pozytywną odpowiedź na złożony przeze mnie wniosek. 

Zgodnie z informacją zawartą w piśmie ławeczka zostanie zamontowana w możliwie najkrótszym czasie. Zaś miejsca siedzące dla oczekujących na transport pasażerów przy przystankach Struga - Kościół 01 i Struga Kościół 02 pojawią się wraz z instalacją nowych wiat - w trakcie przebudowy al. Marsz. J. Piłsudskiego na Strudze. (Szczegółowe wyjaśnienia w załączonym piśmie).

W połowie września 2022 r. został rozstrzygnięty przetarg na zamontowanie 10 wiat przystankowych, które zwyciężyły w zeszłorocznym projekcie Mareckiego Budżetu Obywatelskiego.

Wiaty przystankowe zostaną zamontowane po stronie numerów nieparzystych przy al. Marsz. J. Piłsudskiego (jadąc w kierunku Warszawy). Inwestycja powinna zostać zrealizowana do 30 listopada tego roku. Na ten cel z miejskiej kasy przeznaczono 500 000,00 zł.

Oto ich lokalizacje:

Czarna Struga 01

Legionowa 01

Graniczna 01

Hallera 01

Pustelnik 01

Wspólna 01

Słoneczna 01

Ratusz 01

Szkolna 01

Szpitalna 01

Galeria

zdjecie: 130876
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry