JESIENNE ONKO2022 - Rajd Nordic Walking za nami!

START:    5 października 2022    09:57 Urząd Miasta Marki

Katarzyna Pisarska UMMarki

 5 października 2022    10:01

1 października odbyło się wydarzenie o nazwie JESIENNE ONKO2022 – Rajd Nordic Walking promujące wśród kobiet i ich partnerów konieczność przeprowadzania  badań piersi - USG, mammografii oraz samokontroli piersi. Spotkanie zorganizowane wspólnie przez Fundację „Marecki Klub Kobiet z Pasją” i grupę „Marki na kijach” zgromadziło bardzo liczne grono pasjonatów spacerów z kijami.

Następnie sportowcy amatorzy rozpoczęli energiczną rozgrzewkę pod przewodnictwem Aleksandra Wilanowskiego - jednego z pierwszych propagatorów Nordic Walking w Polsce. Jego energia i uśmiech udzieliły się szybko wszystkim ćwiczącym.

Po solidnej dawce sportowej zabawy, uczestnicy ruszyli w trasę po malowniczym lesie na Horowej Górze. Grupy pokonywały pod kierunkiem Instruktorek trasy długości 6 i 12 kilometrów.

Po zakończeniu rajdu na wszystkich uczestników czekała rozgrzewająca jesienna zupa dyniowa, kawa, herbata oraz ciastka. Po krótkiej przerwie regeneracyjnej nastąpiła kolejna część wydarzenia, czyli sportowe konkursy z nagrodami oraz sesja fotograficzna ze Skrzydłami Pasji.

Partnerami wydarzenia byli: Miasto Marki, Wodociąg Marecki, Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne, Caffe Grano, MG ART. FOTO Mariola Gawron, UNUM, Inter Europol Piekarnie Szwajcarskie i Ochotnicza Straż Pożarna w Markach.

Galeria

zdjecie: 130881
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Katarzyna Pisarska

Naczelnik Wydziału Promocji, Zdrowia i Sportu Urzędu Miasta Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry