Przydałby się kolejny biletomat w Markach?

Tomasz Paciorek

 10 października 2022    13:29

W trakcie dyskusji na jednym z forów internetowych naszego miasta, zasygnalizowano mi potrzebę zainstalowania biletomatu w południowej części Marek -np. przy przystanku Fabryczna lub Szkolna, jadąc w stronę Warszawy.

Obecnie w Markach mamy 4 biletomaty: przy miejskim urzędzie i na Strudze przy skwerze ks. B. Markiewicza, przy pętli autobusowej przy ul. Dużej oraz przy P&R obok komisariatu Policji. Większość autobusów kursująca po naszym mieście posiada na wyposażeniu urządzenia do sprzedaży biletów. Zatem, czy taki biletomat przydałby się na przystanku Fabryczna lub Szkolna?

Z takim pytaniem zwróciłem się na jednej z ostatnich sesji rady miasta Marki do Burmistrza Dariusza Pietruchy. Poprosiłem o wskazanie ścieżki proceduralnej w tej sprawie. Sprawą zajął się Burmistrz - Jacek Orych. W korespondencji e-mailowej zapewnił mnie, że zwróci się do ZTM z zapytaniem o możliwość zainstalowania biletomatu w południowej części Marek. Jak tylko otrzymam odpowiedź w tej sprawie poinformuję Państwa o jej wynikach. Pozdrawiam serdecznie Tomasz Paciorek.

Foto: Internet

Galeria

zdjecie: 130896
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry