Sygnalizacja świetlna przy ul. Dworkowej i Głównej. Od kiedy...?

Tomasz Paciorek

 17 października 2022    10:57

2 sierpnia 2022 r. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie podpisał umowę z wykonawcą robót – firmą Traffic Polska z Marek na instalację tymczasowej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Dworkowej i ul. Głównej. Traffic Polska ma 3 miesiące na wykonanie zadania od chwili podpisania umowy.

- Do końca tego miesiąca światła będą gotowe – poinformował mnie w dzisiejszej, porannej rozmowie (17.10.2022 r., godz. 9:52) wykonawca inwestycji.

Całość przedsięwzięcia kosztuje 224.100,00 zł. Do projektu dołożyła się nasza gmina przeznaczając na ten cel 50.000,00 zł, a także Powiat wołomiński, również dofinansowując przedsięwzięcie kwotą 50.000,00 zł.

Całkowita i docelowa przebudowa drogi 631 nastąpi w ciągu kilku lat.

Foto: Internet

Załączniki:

skrzyz18.jpg

Galeria

zdjecie: 130917
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry