Uroczyste podsumowanie MBO 2022

Ada Gajek UMMarki

 18 października 2022    14:31

W tym roku zrealizowaliśmy siódmą edycję Mareckiego Budżetu Obywatelskiego (MBO).  W tegorocznej edycji można było wybierać spośród 18 projektów – 12 w kategorii twardej i 6 w kategorii miękkiej. W sumie wpłynęło 20 projektów.

Nie wszystkie projekty przeszły pozytywnie weryfikację formalną lub merytoryczną.  Cieszy jednak fakt tak dużej obywatelskiej aktywności mieszkańców miasta – podsumowuje burmistrz Jacek Orych.

17 października w CAF3 w godzinach popołudniowych odbyło się krótkie podsumowanie tegorocznej edycji, zaś autorzy zwycięskich projektów otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. 

Podziękowania popłynęły także w stronę członków Zespołu ds. Mareckiego Budżetu Obywatelskiego.

Wszystkim składającym projekty dziękujemy, gratulujemy wygranym. Dziękujemy członkom Zespołu ds. MBO ale przede wszystkim mieszkańcom za udział w głosowaniu.

Już dziś zapraszamy do kolejnej edycji w roku 2023.

 

 

Galeria

zdjecie: 130922
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry