"Ryneczek pracy - szansa na lepsze jutro" to wydarzenie, którego nazwa przerodziła się w rzeczywistość!

Jakub Kwaśniewski OtwarteSerce

 24 października 2022    13:56

Spotkania, które odbyły się w Fundacji, zaskoczyły pozytywnie nas wszystkich. Rozmowy odbywające się między przedstawicielami organizacji, a uczestnikami Centrum Integracji Społecznych były dosłownie szansą na lepsze "jutro", ponieważ stawały się prawdziwymi rozmowami rekrutacyjnymi. Niektóre z nich zaowocowały już teraz nawiązaniem współpracy!


Podczas wydarzenia wytworzyła się bardzo miła atmosfera, dzięki czemu nawiązało się wiele relacji, które są perspektywą na przyszłość naszych podopiecznych. Dziękujemy wszystkim za obecność, to na pewno nie koniec tego typu inicjatyw z naszej strony.


Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej, Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze - MSG, Wodociąg Marecki, Castorama Polska, Inter Europol - Piekarnia Szwajcarska, Pietruszkowy żłobek, MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne, CAF3, Skłodowscy.pl, Lekarze Specjaliści - Ewa Zalewska, Szpital Głowno Grupa Zdrowie, Rasińska.
#MCPS #mazowieckaekonomiaspołeczna

Galeria

zdjecie: 130932
zdjecie

Jakub Kwaśniewski

Koordynator projektów artystycznych w Fundacji Otwarte Serce, muzyk, organizator eventów, mieszkaniec Marek.

www.otwarteserce.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry