Będzie cząstkowy remont chodnika przy ul. Lisa Kuli

Tomasz Paciorek

 27 października 2022    12:29

Na wczorajszej sesji rady miasta Marki (26.10.2022 r.) zastępca burmistrza miasta Marki - Dariusz Pietrucha poinformował o podpisaniu umowy z firmą Planeta Recykling Sp. z o.o. z Warszawy na cząstkowy remont chodników w Markach.

Remont m.in. będzie dotyczył naprawy części chodnika przy przystanku autobusowym przy ul. Lisa Kuli w okolicach posesji nr 12 oraz miedzy parkingiem P&R (przy NZOZ Kardio-Med), a biblioteką publiczną. Przeznaczona na ten cel kasa (203 530,00 zł) wystarczy na naprawę 400 m2, co daje 508,00 zł za m2 remontowanego chodnika.

Foto: Internet

Załączniki:

chodnik.jpg

Galeria

zdjecie: 130943
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry