Przetargi na działki w znakomitej lokalizacji

Ada Gajek UMMarki

 27 października 2022    15:51

Trzy sprzedane, ale oferujemy jeszcze dziewięć parceli położonych przy granicy z Warszawą.

Marzysz o budowie domu blisko Warszawy na stosunkowo dużej działce? Chcesz zainwestować kapitał, by chronić go przed inflacją? Jeśli odpowiedź na choćby jedno z tych pytań brzmi „tak”, weź udział w przetargu na sprzedaż miejskich parceli. Szukamy chętnych do zakupu dziewięciu działek, położonych przy granicy ze stolicą. Znajdują się one przy „sienkiewiczowskich” ulicach: Rocha Kowalskiego, Skrzetuskiego i Zagłoby. Każda z działek liczy od 1017 do 1211 mkw. Wszystkie objęte są planem zagospodarowania przestrzennego.

– Dopuszczają w tej lokalizacji realizację ekstensywnej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usług nieuciążliwych wbudowanych lub usług oświaty i zdrowia w formie budynków wolnostojących – informuje Adam Makowski z Wydziału Gospodarki Nieruchomościami.

Powierzchnia biologicznie czynna każdej działki wynosi 80 proc. Można tu postawić maksymalnie dwukondygnacyjny budynek. Ceny wywoławcze zamykają się w przedziale od 720 do 890 tys. zł brutto. W tej cenie jest już udział w działce dojazdowej.
– Sprzedaliśmy w tej lokalizacji trzy działki. Zapraszamy kolejnych chętnych. Przetargi odbędą się 7 i 8 listopada tego roku – dodaje Adam Makowski.
Uwaga! Termin wpłacenia przetargowego wadium minie 31 października. Datą wniesienia wadium będzie data uznania rachunku bankowego Urzędu Miasta Marki.
– Gdyby potrzebne były Państwu dodatkowe informacje, prosimy o kontakt z naszym wydziałem. Udzielimy Państwu niezbędnych informacji osobiście w ratuszu lub telefonicznie (22 113 94 74) – zachęca Adam Makowski

Atuty mareckich działek

  • łatwy i bliski dostęp do komunikacji miejskiej łączącej Marki z Warszawą (linia 240);
  • w odległości niecałych 2 km działa zmodernizowana i rozbudowana publiczna szkoła podstawowa przy ul. Okólnej
  • w okolicy funkcjonują prywatne żłobki i przedszkola;
  • w odległości 4 km znajdują się znane centra handlowe;
  • w odległości 5 km  stacja metra Kondratowicza, która ruszyła jesienią tego roku.

Galeria

zdjecie: 130945
fot. 1
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry