Pomagamy osobom z niepełnosprawnościami!

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 31 października 2022    11:04

W piątek nastąpiło oficjalne otwarcie Powiatowego Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego w Kobyłce – dla 40 osób z niepełnosprawnościami (z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności) w tym 10 całodobowo oraz 30 w systemie dziennym.

To bardzo ważna inwestycja Powiatu i kolejna w obszarze pomocy społecznej. Po sąsiedzku działa już Środowiskowy Dom Samopomocy. Łączny koszt tych inwestycji to 10 mln zł, z czego 8 mln zł pochodziło ze środków pozyskanych z budżetu państwa.

W 2019 roku jako radni powiatu wołomińskiego pojęliśmy decyzję o zakupie nieruchomości na terenie Kobyłki na łącznej powierzchni 7500 m2. (działka prywatna oraz własność miasta Kobyłki). Łączny koszt zakupu 3,9 mln zł.

Galeria

zdjecie: 130950
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry