Będzie paczkomat przy urzędzie. Do miejskiej kasy wpłyną dodatkowe środki

Tomasz Paciorek

 3 listopada 2022    15:21

Coraz częściej w naszym mieście widoczne są paczkomaty. Umożliwiają podjęcie przesyłki 24 h na dobę. Niektórzy właściciele posesji odpłatnie dzierżawią grunt pod tego typu urządzenia. Czy jest możliwe, aby nasza gmina udostępniła swój teren pod paczkomat?

- "Tam gdzie możemy i będzie to mogło służyć ogółowi mieszkańców i nie będzie to z naszej strony zbyt dużym wysiłkiem inwestycyjnym, to tak. Taki paczkomat powstanie w najbliższym czasie u nas na terenie" (chodzi o teren przy urzędzie miasta. TP) -powiedział z-ca burmistrza miasta Marki, Dariusz Pietruch

Całość wypowiedzi od 1:57:15 KLIKNIJ TUTAJ

Foto: Internet

 

Załączniki:

paczkomat.jpg

Galeria

zdjecie: 130954
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry