Interwencja obywatelska

Tomasz Paciorek

 3 listopada 2022    15:23

Kilka dni temu, bezpośrednio przed Świętem Zmarłych, zadzwoniła do mnie jedna z mieszkanek Marek, Pani Magdalena L., z wnioskiem o zamontowanie ławeczki przy przystanku autobusowym linii L40, usytułowanym w okolicach cmentarza przy ul. Bandurskiego. Zwróciła uwagę, że oczekujący na autobus pasażerowie siadają na koszu na śmieci, a szczególnie osoby starsze.

Wniosek mieszkanki przesłałem do Burmistrza, Pana Jacka Orycha, z prośbą o interwencję. Sprawa została załatwiona pozytywnie.

W imieniu własnym jak i mieszkańców dziękuję bardzo.

 

Tomasz Paciorek

Radny Miasta Marki

Załączniki:

02.jpg

Galeria

zdjecie: 130955
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry