Koncert romantyczny

START:    20 listopada 2022    19:00 MCER, UL. WSPÓLNA 40-42, 05-270 MARKI

Antonina Van Dessel MOK MCER

 7 listopada 2022    14:49

Przed nami premiera trzeciej części  i jednocześnie finał projektu TRYPTYK ROMANTYCZNY. BALLADY I ROMANSE.

Podczas Koncertu wykonane zostaną następujące ballady: Rybka, Świtezianka, Piosnka Dudarza, Kurhanek Maryli, Rękawiczka oraz Pani Twardowska. Wszystkie zrealizowane w formie scenicznych adaptacji z oryginalną muzyką. Autorem większości kompozycji jest  Dawid Ludkiewicz, który tworzy też niezwykły akompaniament.

Romantyczna wizja świata negując racjonalny sposób postrzegania jego natury kieruje nas
do tych jego elementów, których nie zobaczymy - sfery uczuć, tajemnych światów z duchami i zjawami. Realizacja projektu to szansa na odkrywanie i nowe odczytanie tych pięknych utworów. Zapraszamy na premierę, która odbędzie się na scenie MCER w niedzielę 20 listopada o godz. 19.00

Wystąpią studenci III roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie (specjalizacja teatr muzyczny),  utalentowane mieszkanki Marek: Maria Borysewicz, Agnieszka Lużyńska, Joanna Wieczorek, Agnieszka Jelonkiewicz, Aleksandra Jankowska. Gościem specjalnym koncertu będzie Anna Lubańska.

Projekt jest dotowany z Funduszu Promocji Kultury MKiDN.

Bilety w cenie 20 zł dostępne na stronie mokmarki.pl, w kasie MOK i MCER

Galeria

zdjecie: 130965
zdjecie

Antonina Van Dessel

Antonina Van Dessel, współpracuje z portalem od 2020 r. i zajmuje się tematami związanymi z kulturą, a w szczególności z wydarzeniami Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry