Niepodległa do Hymnu" już po raz piąty!

START:    11 listopada 2022    12:00 Pomnik Żołnierzy AK w Strudze

Katarzyna Pisarska UMMarki

 9 listopada 2022    08:57

Zaśpiewajmy razem 11 listopada.

Zapraszamy do wspólnego śpiewania hymnu w samo południe 11 listopada!  W ramach zapoczątkowanej przez Biuro Programu „Niepodległa” w 2018 roku akcji „Niepodległa do Hymnu”, Polacy śpiewają hymn w Narodowe Święto Niepodległości.

W setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w akcji wzięło udział prawie 1000 podmiotów, które zorganizowały wspólne śpiewanie na 6 kontynentach.

Zapraszamy do organizowania wspólnego śpiewania wraz z przyjaciółmi, rodziną, współlokatorami, sąsiadami, z akompaniamentem lub bez. W Markach w tym dniu wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych odbędzie się w Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, tutaj będzie też można wysłuchać prelekcji pt. "Zawsze wierny. Tragiczne losy Walerego Sławka". Miejskie obchody, jak co roku, odbędą się również na Skwerze Pamięci Narodowej o godz.18.00.

Uczcijmy wspólnie, kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości!

Szczegóły akcji

Źródło: Niepodległa.gov.pl

Galeria

zdjecie: 130973
fot. 1
zdjecie

Katarzyna Pisarska

Naczelnik Wydziału Promocji, Zdrowia i Sportu Urzędu Miasta Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry