"Wieczór Patriotyczny" ze Stowarzyszeniem Marki-Pustelnik-Struga

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 9 listopada 2022    10:11

11 listopada będziemy świętować 104. rocznicę Narodowego Święta Niepodległości. Uroczyste obchody, jak co roku, odbędą się przy Skwerze Pamięci Narodowej w Markach, a nieco wcześniej w Mareckim Ośrodku Kultury. W obchodach licznie wezmą udział mieszkańcy naszego miasta.

Bezpośrednio po uroczystościach, Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga dla swoich członków i sympatyków organizuje „Wieczór Patriotyczny”. Wieczór połączony będzie ze śpiewaniem okolicznościowych pieśni przy akompaniamencie akordeonu w gościnnych progach restauracji „Zakątek Sushi”.

Wkrótce opublikujemy relację z zaplanowanego wydarzenia.

A tak świętowaliśmy Dzień Niepodległości rok temu. Kliknij TUTAJ

 

Załączniki:

129363.jpg

Galeria

zdjecie: 130974
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry