Bezpłatna akcja profilaktyczna

Ada Gajek UMMarki

 16 listopada 2022    11:51

Program Badań Przesiewowych Raka Jelita Grubego

Zachęcamy do wzięcia udziału w profilaktycznych badaniach przesiewowych raka jelita grubego. Badania są w pełni finansowane przez NFZ w związku z tym pacjent otrzymuje refundację na:

  • badanie (kolonoskopia),
  • lek przygotowujący do badania,
  • znieczulenie,
  • pobranie wycinków.

Program dedykowany jest osobom w wieku od 50 do 65 lat . Osoby, które posiadają krewnego w pierwszej linii, u którego rozpoznano nowotwór jelita grubego mogą przystąpić do programu już od 40 roku życia. 

Badania wykonywane są w szpitalu św. Elżbiety należącym do Grupy LUX MED w Warszawie na ul. Goszczyńskiego 1.

Jak przystąpić do Programu?

  • zadzwoń na numer 22 434 00 20,
  • wypełnij otrzymaną po rozmowie ankietę.

Wszelkie informacje o Programie włącznie z ankietą oraz pomocą w jej wypełnieniu pacjent otrzyma podczas rozmowy z konsultantem.

Pamiętajcie, że zgodnie ze starą maksymą, lepiej zapobiegać niż leczyć. 

Galeria

zdjecie: 130988
fot. 1
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry