Kiedy będą te nowe wiaty...? Pytają mieszkańcy.

Tomasz Paciorek

 17 listopada 2022    14:22

- Zgodnie z harmonogramem zaplanowanych prac montaż 10 nowych wiat przystankowych powinien rozpocząć się w Markach w przyszłym tygodniu i zakończyć najpóźniej do 30 listopada. Termin ten nie jest zagrożony – poinformowała mnie dziś (17.11.2022 r. godz. 9:20) w rozmowie telefonicznej przedstawicielka spółki MM2021 z Koźmina Wielkopolskiego, która wygrała przetarg.

Stare wiaty zostaną usunięte, a w ich miejsce powstaną nowe. Oto ich lokalizacje:

Czarna Struga 01

Legionowa 01

Graniczna 01

Hallera 01

Pustelnik 01

Wspólna 01

Słoneczna 01

Ratusz 01

Szkolna 01

Szpitalna 01

Jak zapewnia zarząd miasta, wymiana wiat przystankowych w przeciwnym kierunku, tj. w stronę Radzymina, - będzie realizowana w kolejnych latach wraz z dostępnością środków w budżecie.

Foto: Internet

Załączniki:

130861.jpg

Galeria

zdjecie: 130993
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry