V DRUŻYNOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Rafał Redeł MSG UKSStruga

 20 października 2004    23:33

Dnia 16 października 2004 r. w Zespole Szkół Nr 2 w Markach odbył się V Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Oddziału Mareckiego Powiatowej Izby Gospodarczej. Organizatorami imprezy byli UKS "Struga" i Oddział Marecki Powiatowej Izby Gospodarczej. W turnieju wzięły udział reprezentacje zakładów pracy, instytucji i szkół z terenu miasta Marki. Ogółem startowało 14 drużyn. Celem turnieju było propagowanie inicjatyw w zakresie działalności sportowej oraz tworzenie warunków do współdziałania podmiotów gospodarczych w Markach.
Wyniki:
I - Secpol Sp. Z o.o.
II - UKS "Struga"
III -Buchalter Skłodowscy Sp.J.
IV - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Piłsudskiego 252
V - Gimnazjum Nr 1
VI - Z. P i M. M Kwiatkowski Henryk
VII - Gimnazjum Nr 2
VIII - Zakład Produkcji Cukierniczej "Bulik"

Drogą losowania reprezentacje zostały podzielone na grupy po cztery drużyny. Rozgrywki w grupach toczyły się w systemie "każdy z każdym". Dwie drużyny z grupy awansowały do czołowej ósemki. Dalej zawody przeprowadzone zostały systemem pucharowym.

Nagrodą za zajęcie I miejsca w turnieju był Puchar Przewodniczącego Oddziału Mareckiego Powiatowej Izbie Gospodarczej, a ponadto dyplomy i nagrody rzeczowe oraz nagroda główna - komputer, który drogą losowania przypadł Szkole Podstawowej Nr 4 w Markach.

Komputer został przekazany na uroczystym apelu w dniu 20.10.2004 r.


Sponsorzy:
Oddział Marecki Powiatowej Izby Gospodarczej "BUDO-MARKET, CENTR -SPAW, MBT, Buchalter Skłodowscy Spółka Jawna, Z.P.H WAKAZ, TOYOTA MARKI, Usługi Poligraficzne Dławichowski Tomasz, MBT, Z.P.i M.M. Kwiatkowski Henryk, Piekarnia Klementynka, Zakład Produkcji Cukierniczej" Bulik "

Zdjęcia na następnych stronach.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry