W kwestii ul. Modrzewiowej i nie tylko...

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 17 listopada 2022    14:56

Jak już pewnie wszyscy wiemy remont/przebudowa ul. Modrzewiowej planowana jest w ramach większego pakietu ulic w tym rejonie, m. in. wraz z ul. Sobieskiego i Karłowicza. Prace mają obejmować również oświetlenie drogowe. Jak już pewnie wszyscy wiemy całość ma być realizowana w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego.

Czego jednak nie wiemy?

Nie wiemy kiedy planowana jest realizacja tej inwestycji.

Z tej niewiedzy wynikają zgłoszenia Mieszkańców, a kilka z takich zgłoszeń dotyczyło np. oświetlenia drogowego ul. Modrzewiowej (temat tego pisma: https://arekwerelich.wordpress.com/…/oswietlenie…/). Mieszkańcy widząc przedłużające się procedury formalne, zwracają się z prośbą wprowadzenia doraźnych rozwiązań, czemu oczywiście nie można się dziwić.

W załączeniu odpowiedź UM na złożone przeze mnie pismo, z którego wynika, że trwa postępowanie wyłonienie wykonawcy w ramach formuły PPP.

Galeria

zdjecie: 131001
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry