22 listopada 2022    12:24

FABRYKA PREZENTÓW 

Wszystkich pomocników Świętego Mikołaja zapraszamy do Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego już 4 grudnia do …FABRYKI PREZENTÓW! 

Tradycyjnie jak co roku na jeden dzień nasz Ośrodek zamienia się w FABRYKĘ PREZENTÓW, gdzie możecie pomóc trochę Mikołajowi i stworzyć wyjątkowe upominki dla najbliższych.W tym roku nasi instruktorzy – elfy proponują Wam: dekorowanie pierników, pachnące stroiki, makramowe gwiazdki, witrażowe kubki. Oczywiście nie zabraknie świątecznej atmosfery, którą stworzą świeżo wypiekane pierniki oraz świąteczne hity. Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku, aby wspólnie z nami przenieśli się do magicznej fabryki i już od początku grudnia poczuli magię świąt. 

 

Bilety w cenie 10 zł dostępne w sekretariacie oraz na www.mokmarki.pl

Galeria

zdjecie: 131008
zdjecie

Antonina Van Dessel

Antonina Van Dessel, współpracuje z portalem od 2020 r. i zajmuje się tematami związanymi z kulturą, a w szczególności z wydarzeniami Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry