Jest decyzja Starosty na odstrzał dzików. W Markach będzie bezpieczniej

Tomasz Paciorek

 24 listopada 2022    20:40

Starosta Wołomiński wyraził zgodę na odstrzał redukcyjny dzików w Markach. Redukcja dotyczy 70 sztuk*. Łowczy przygotowują specjalne nęciska, w których odbędzie się odstrzał. Nęciska powstaną z dala od gospodarstw domowych. Mieszkańcy będą mogli czuć się bezpieczniej.

Foto: Internet.

*70 albo 75 sztuk. Obecnie nie mogę dotrzeć do decyzji Starosty w tej sprawie. Decyzja 325/22 z dnia 8 listopada 2022 r.

Załączniki:

dzik.jpg

Galeria

zdjecie: 131020
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry