Zagrożenia w sieci

Tadeusz Markiewicz OPS

 26 listopada 2022    16:30

O jednym z najważniejszych problemów współczesności będziemy dyskutować w MCER

Burmistrz Jacek Orych, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Markach Magdalena Rogalska-Kusarek oraz Starosta Wołomiński Adam Lubiak serdecznie zapraszają na konferencję „Współczesne zagrożenia w sieci i uzależnienia behawioralne”. Konferencja odbędzie się 2 grudnia 2022 (piątek) w godz. 10-16 w MCER. W jej trakcie będzie można posłuchać znanych ekspertów. W ich gronie znajdują się dr Aleksandra Piotrowska, prof. Jacek Pyżalski, dr Maciej Dębski. Szczegółowy harmonogram wydarzenia w LINKU. Osoby, zainteresowane udziałem w wydarzeniu, prosimy o rejestrację - dostepna w drugim LINKu.

Konferencje z zakresu profilaktyki uzależnień i zdrowia psychicznego wpisały się już w cykliczny harmonogram wydarzeń realizowanych przez nasze miasto. Wydarzenie jest związane z realizacją w mareckich szkołach spotkań i warsztatów dotyczących nadużywania gier, smartfonów i cyber zagrożeń. Temat niezwykle „na czasie”, do zgłębienia którego już dziś Państwa zachęcamy.

Wydarzenie finansowane przez Miasto Marki i Powiat Wołomiński

Honorowego Patronatu udzielili Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Rzecznik Praw Obywatelskich Marcin Wiącek.

Galeria

zdjecie: 131023
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry