Fotorelacja z urodzinowego weekendu w MCER

Paulina Rogowska MCER

 29 listopada 2022    10:19

Wspaniały weekend z okazji 3. Urodzin MCER za nami! Było wspaniale! Dziękujemy, że tak licznie dopisaliście.

Sobotę rozpoczęliśmy sportowymi zmaganiami na hali sportowej, gdzie w turnieju charytatywnym o tytuł najlepszego rocznika walczyli młodzi piłkarze MKS Marcovia Marki.

W sobotnie popołudnie dzieci oraz ich rodzice z zapałem wykonywali świąteczne lampiony oraz skrzaty, podczas których towarzyszyła im fantastyczna animatorka z Fundacji Otwarte Serce.

Wieczór uświetnił wyjątkowy i emocjonujący Koncert Galowy Przeglądu Artystyczne Marki orgaznizowany przy współpracy z Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, który odbył się na scenie MCER już po raz drugi. To niesamowite, jakie wspaniałe młode talenty mamy w Markach.

Niedzielę zdominowały atrakcje sportowe:

Rozpoczęliśmy na pływalni MCER, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie od zajęć aqua senior, po wodne animacje dla najmłodszych pływaków. Zwieńczeniem programu na pływalni był energetyczny aqua aerobik.

W tym samym dniu na hali sportowej MCER odbył się charytatywny turniej piłkarski zorganizowany na rzecz mieszkającego w Markach Mateusza Kurlandy, który zmaga się z jedną z najrzadszych chorób genetycznych – miopatią miotubularną. Podczas turnieju po raz pierwszy rywalizowali pracownicy instytucji miejskich (Miasto MarkiWodociąg MareckiMareckie Inwestycje Miejskie) i rodzice dzieci, które na co dzień trenują w barwach MKS Marcovia Marki.

Dzięki Waszym dobrym sercom do puszki Mateuszka trafiło 3074, 24 zł, co stanowi koszt jego dwumiesięcznej rehabilitacji.

Dziękujemy serdecznie za liczne przybycie wszystkim, którzy w tych dniach odwiedzili nasz obiekt i wzięli udział w naszych urodzinowych atrakcjach.

Składamy serdeczne podziękowania Panu Burmistrzowi Jackowi Orychowi za objęcie patronatem Przeglądu Artystyczne Marki.

Dziękujemy naszym przyjaciołom i partnerom: Miasto MarkiWodociąg MareckiMarecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza LużyńskiegoMKS Marcovia MarkiFundacja Otwarte SerceKarolinie PieńkowskiejSameJudo oraz Boks Marecki za zaangażowanie i organizację sportowych zajęć i atrakcji.

Bez nikogo z Was ten weekend nie byłby tak wyjątkowy!

Po więcej zdjęć zapraszamy na stronę MCER.

Galeria

zdjecie: 131026
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Paulina Rogowska

Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o. o.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry