O edukacji, zdrowiu, gospodarce...

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 30 listopada 2022    12:54

Spotkanie z Parlamentarzystkami: Jolantą Hibner -senator RP, Martą Golbik oraz Joanną Fabisiak - posłankami na Sejm RP  w ramach Klubu Obywatelskiego. Niestety z powodów zdrowotnych w spotkaniu nie mogła wziąć nasza posłanka na Sejm RP Kinga Gajewska.

Marki kolejny już były miejscem rzeczowej i merytorycznej dyskusji, szczególnie w obszarach edukacji, zdrowia oraz funkcjonowania samorządów. Spotkanie było oczywiście otwarte, więc udział w nim mógł wziąć absolutnie każdy. Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym oraz Parlamentarzystkom za ciekawe pytania i wyczerpujące odpowiedzi. Pogarszająca się sytuacja gospodarcza w kraju, szalejące ceny oraz drenowanie domowych budżetów Polek i Polaków powodują, że coraz więcej osób zastanawia się nad najbliższą przyszłością. Powyższe spotkania wychodzą naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa, gdzie można wziąć udział w dyskusji, podzielić się swoimi spostrzeżeniami i z całą pewnością nikt nikomu nie ogranicza głosu, a zadawane pytania nie są czytane z kartki przez prowadzącego. 

Galeria

zdjecie: 131037
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry