Wiaty przystankowe. Miały być, a nie ma...

Tomasz Paciorek

 1 grudnia 2022    10:59

Zgodnie z podpisaną umową z firmą MM2021 z Koźmina Wielkopolskiego, która wygrała przetarg nowe wiaty przystankowe powinny zostać zamontowane do 30.11.2022 r. Co się stało, że nadal ich nie ma…?

-„Jest przedłużona umowa do 15 grudnia br. ze spółką, która wygrała przetarg ze względu na uzgodnienia w Mazowieckim Zarządzie Dróg Wojewódzkich dotyczące zajęcia pasa drogowego. Większość prac ziemnych została wykonana. Nie ma zagrożenia na zamontowanie wiat ostatecznie w połowie grudnia br." – poinformował Burmistrz miasta, Jacek Orych.

******************************************************

Powyższe informacje uzyskałem na sesji Rady Miasta Marki w dniu 30.11.2022 r.

Foto: Internet

Załączniki:

wiata.jpg

Galeria

zdjecie: 131045
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry