Biletomatu przy przystanku Fabryczna 01 nie będzie

Tomasz Paciorek

 1 grudnia 2022    11:13

- "Z rozmów z ZTM wynika, że plany zamontowania biletomatu na przystanku Fabryczna 01 nie są brane pod uwagę w najbliższej perspektywie, tzn. około 2 lat" – poinformował Burmistrz miasta, Jacek Orych.

O rozważenie możliwości zamontowania biletomatu wnioskowali mieszkańcy na lokalnych forach internetowych.

Obecnie w Markach mamy 4 biletomaty: przy miejskim urzędzie i na Strudze przy skwerze ks. B. Markiewicza, przy pętli autobusowej przy ul. Dużej oraz przy P&R obok komisariatu Policji.

******************************************************

Powyższe informacje uzyskałem na sesji Rady Miasta Marki w dniu 30.11.2022 r.

Foto: Internet

Załączniki:

bil.jpg

Galeria

zdjecie: 131046
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry