Niezbędne dane do deklaracji odpadowej

Tadeusz Markiewicz Wodociąg

 9 grudnia 2022    19:39

nformacja Wodociągu Mareckiego:

Szanowni Klienci! W tym miesiącu uważnie sprawdzajcie przesyłki zostawione w Waszych skrzynkach pocztowych przez naszych pracowników. Oprócz faktury za grudzień 2022 r. znajdziecie w nich „Informację o okresie i zużyciu wody w 2022 r.”. To jedna z dwóch podstaw do złożenia deklaracji odpadowej, które od początku przyszłego roku będzie przyjmować nasze miasto. W „Informacji” znajdziecie wszelkie niezbędne dane do obliczenia wysokości opłaty za wywóz i zagospodarowanie śmieci w 2023 r. Pamiętajcie, że ten dokument dołączacie do deklaracji odpadowej.

Drugą, alternatywną podstawą do jej złożenia mogą być faktury obejmujące 2022 r. Jeśli je skrzętnie odkładaliście w szufladzie, możecie na ich podstawie dokonać obliczeń, a potem dołączyć do składanej urzędowi deklaracji odpadowej.

My zaś namawiamy Was do wykorzystania naszego Internetowego Biura Obsługi Klienta (IBO). Tam dane do deklaracji odpadowej są dostępne elektronicznie. Wystarczy zalogować się i wybrać dowolną fakturę za 2022 r. Na jej drugiej lub trzeciej stronie znajduje się „Informacja o okresie i zużyciu wody w 2022 r.” Alternatywnie możecie również wydrukować faktury za wybrany przez Was okres 2022 r.

W IBO mamy prawie 3800 klientów. Zapraszamy Państwa do sięgnięcia po to bezpłatne i wygodne narzędzie. Wszystkie rozliczenia z Wodociągiem Mareckim będą trafiać do Państwa od ręki, drogą elektroniczną. Korzystanie z IBO ma także wymiar ekologiczny. Będziemy zużywać mniej papieru i kopert na korespondencję – podkreśla Aron Ablewski z Wodociągu Mareckiego.

Jak dołączyć do grona abonentów IBO? Szczegóły w linku

Galeria

zdjecie: 131067
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry