Dziękujemy, że byliście z nami!

Emilia Wrzosek UMMarki

 12 grudnia 2022    12:41

Ponad tysiąc mieszkańców Marek odwiedziło Jarmark Świateczny w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym. Pomimo pogody, frekwencja dopisała! Dziękujemy, że tak licznie odwiedziliście nasz jarmark. Było bardzo świątecznie, dobre humory dopisywały a święty Mikołaj częstował słodyczami.

Nasza zimowa herbata cieszyła się ogromnym powodzeniem, hitem warsztatów okazały się skarpety świateczne i jak zawsze pierniczki. Chętnych do bicia monet i karaoke nie zabrakło. Na sali koncertowej odbyły się trzy koncerty kolęd z udziałem uczniów, seniorów i mareckiego samorządu. Zwieńczeniem imprezy było wspólne ubieranie choinki w gościnnych progach MCER.

Zapraszamy za rok!

Partnerami wydarzenia byli: Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne, Ośrodek Pomocy Społecznej w Markach, Biblioteka Publiczna Miasta Marki oraz Wodociąg Marecki. Wydarzenie było współfinansowane ze środków samorządu Województwa Mazowieckiego.

Więcej zdjęc z wydarzenia

Galeria

zdjecie: 131070
zdjecie

Emilia Wrzosek

Emilia Wrzosek
UM Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry