Ekogroszek już jedzie ze Śląska

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 15 grudnia 2022    21:50

Zgodnie z informacjami składanymi przez mieszkańców, do Ośrodka Pomocy Społecznej w Markach, Urząd Miasta Marki złożył zamówienie do Polskiej Grupy Górniczej S.A. z siedzibą w Katowicach na zakup m.in. ekogroszku.

Urząd zamówił 27 ton tego sortymentu. Dziś otrzymaliśmy informację od firmy Kabo Trans Bogdan Kamiński z siedzibą przy ul. Chudoby 3 w Warszawie, która zajmuje się sprzedażą węgla dla mieszkańców Marek, że ekogroszek już zmierza na skład węgla.

W celu jego zakupu, osoby posiadające odpowiednie dokumenty z Ośrodka Pomocy Społecznej w Markach powinny się kontaktować ze składem węgla przy ul. Chudoby w Warszawie (tel. 603 500 173).

Ekogroszek będzie sprzedawany po 1 900,00 zł za tonę  (koszt transportu ze składu węgla do mieszkańców pokrywają mieszkańcy). Maksymalnie w tym roku mieszkaniec może zakupić 1,5 tony.

Galeria

zdjecie: 131080
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry