Oznakowanie drogowe na drodze powiatowej - Sosnowa/Kościuszki zostało już wymienione/naprawione.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 16 grudnia 2022    15:12

O tym, że zostało zniszczone/uszkodzone przez wandali pisałem kilka dni temu (https://arekwerelich.wordpress.com/2022/12/12/rece-opadaja-wandale-dali-znac-o-sobie/). Sprawę natychmiast zgłosiłem do stosownego wydziału Starostwa, który jak widać na załączonych zdjęciach szybko zadziałał – dziękuję. Dziś znaki drogowe są na swoim miejscu i mam nadzieję, że sytuacja z minionego weekendu już się nie powtórzy.

Pragnę również zaznaczyć, że ustawienia monitoringu miejskiego zostały zmienione tak, aby swoim zasięgiem obejmował większy teren – super. W okolicach ronda jest kilka punktów, które system monitoringu traktuje jako najważniejsze, chociażby przystanek autobusowy – wiemy, że te również często są celem wandali.

Galeria

zdjecie: 131089
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry