Boże Narodzenie 2022

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 23 grudnia 2022    13:11

Po raz kolejny będziemy przeżywali wielką tajemnicę Bożego Narodzenia.

W Ewangelii świętego Jana usłyszymy, że przedwieczne Słowo przerodziło się w Życie,
a życie było Światłością u ludzi. (Ew. św. Jan 1,1-1,5; 1,9 - 1.14)

Jezus uniżył samego siebie, by stać się jednym z nas dla naszego zbawienia, Emmanuelem – Bogiem z nami. Książe pokoju przyniósł nam pokój. Bezbronne Dzieciątko Jezus przychodzi do nas. Otwórzmy przed Nim nasze serca. Czy wierzysz, że Jezus jest w każdym z nas? W Twoim bliskim, ale i w człowieku, któremu nie chciałbyś pomóc; w człowieku, do którego masz żal; który cię skrzywdził; w Twoim wrogu? Jest gdzieś głęboko w ludzkich sercach.

Pochylając się nad tajemnicą żłóbka pamiętajmy, że te Święta są również zapowiedzią powtórnego przyjścia Boga na końcu czasów, „ (..) gdy się wypełnią wieki” (…).

W imieniu Uczestników #AkcjaKatolickaMarki dzieląc się z Wami opłatkiem życzę Bożego błogosławieństwa, umocnienia wiary, nadziei i miłości
oraz pomyślności w nowym 2023 roku,
Marek Kroczek, prezes.

Galeria

zdjecie: 131103
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry