Kolejna edycja zajęć AQUA SENIOR

Paulina Rogowska MCER

 28 grudnia 2022    15:18

Drogie Seniorki i Seniorzy!Pływalnia MCER serdecznie zaprasza na kolejną edycję zajęć AQUA SENIOR, czyli zajęć w wodzie pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej.


To zajęcia dla osób „w kwiecie wieku”, uwzględniające Wasze potrzeby i możliwości. Spokojne i łagodne tempo, indywidualnie dobrane ćwiczenia wykonywane w rytm lubianej muzyki i możliwość regeneracji. To gimnastyka w wodzie, która nie tylko nie obciąża stawów, ale jest przyjazna dla kręgosłupa. Dodatkowo świetnie wzmacnia mięśnie, zapewnia poprawę kondycji i polepsza samopoczucie.Wykonując gimnastykę w wodzie niemal nie odczuwa się wysiłku, dlatego ta forma aktywności fizycznej jest doskonała dla osób starszych, bez względu na poziom sprawności fizycznej. Zajęcia odbywają się na płytkim basenie rekreacyjnym (głębokość do 110 cm), dlatego serdecznie zapraszamy na zajęcia także tych uczestników, którzy nie potrafią pływać.Zajęcia AQUA SENIOR odbywać się będą w każdy poniedziałek i czwartek, w godzinach:

  • I grupa poniedziałek, godz. 13.00  (max.15 osób),  • II grupa poniedziałek, godz. 13.45  (max.15 osób),  • III grupa czwartek, godz. 9.30  (max. 15 osób),  • IV grupa czwartek, godz. 10.15  (max. 15 osób).  • Jednorazowe godzinne wejście na basen, w tym 30 minutowy trening z instruktorem, to koszt 21 zł. Dla posiadaczy Mareckiej Karty Mieszkańca – 18 zł. W tej cenie wejście do SPA jest gratis.  • Można także zakupić karnety na 10 zajęć w cenie 150 zł lub 180 zł – do czego gorąco zachęcamy, bo cena za pojedyncze zajęcia wyniesie 18 zł (dla posiadaczy  Mareckiej Karty Mieszkańca) oraz 21 zł dla pozostałych seniorów. ????
 Start zapisów – 2 stycznia 2023 r.Zapisów dokonujemy indywidualnie w kasach MCER.


Informacje – tel. 22 100 23 41, e-mail: kasy@mcer.pl.Zajęcia ruszają od 9 stycznia 2023 r.Regulamin zajęć AQUA SENIORZałącznik do Regulaminu zajęć AQUA SENIOR

Galeria

zdjecie: 131108
fot. 1
zdjecie

Paulina Rogowska

Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o. o.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry