Bajka dla dzieci - KRÓLOWA ŚNIEGU

START:    15 stycznia 2023    15:00 Marecki Ośrodek Kultury im. T. Lużyńskiego, ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki

Antonina Van Dessel MOK

 4 stycznia 2023    10:54

Serdecznie zapraszamy na spektakl dla dzieci Teatru NEMNO
dla dzieci od 5 lat, wejściówki 10 zł - odbiór w sekretariacie MOK
na www.mokmarki.pl, www.ewejsciowki.pl
 

KRÓLOWA ŚNIEGU

Reżyseria: Henryk Hryniewicki

Scenografia: Dagmara Jemioła - Hryniewicka

Muzyka: Marek Papaj

Występuje: Henryk Hryniewicki

Pewien złośliwy Czarownik skonstruował lustro, w którym wszystko co dobre i ładne rozpływało się na nic, a to co brzydkie występowało wyraźnie i stawało się jeszcze brzydsze. Któregoś dnia lustro pękło i rozsypało się na miliony okruchów szkła, które unosiły się w powietrzu. Gdy taki okruch wpadł komuś do serca stawało się ono jak kawałek lodu. Przyjdźcie zatem i posłuchajcie co wydarzyło się pewnego razu pewnym miasteczku… Na podstawie baśni H. Ch. Andersena Spektakl powstał w ramach stypendium marszałka województwa podkarpackiego. Kategoria wiekowa: od 5 lat Spektakl Królowa śniegu był prezentowany m.in.: Wkręć się w teatr, Radom, 2018 rok Festiwal Bajkowe Wzgórze, Przemyśl, 2018 rok Festiwal Pozytywka, Bydgoszcz, 2018 rok Międzynarodowy Festiwal FOTEL, Juszkowo, online, 2020 rok

Galeria

zdjecie: 131125
zdjecie

Antonina Van Dessel

Antonina Van Dessel, współpracuje z portalem od 2020 r. i zajmuje się tematami związanymi z kulturą, a w szczególności z wydarzeniami Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry