Finał WOŚP w Markach

START:    29 stycznia 2023    12:00 MCER, Marki Wspólna 40

Krzysztof Bychowski WOŚP

 5 stycznia 2023    15:46

31 raz w Polsce, 18 raz w Markach

Największa na świecie orkiestra będzie kwestować pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!”

29 stycznia 2023 r. finał największego wydarzenia charytatywnego w Polsce.

Tego dnia po raz 31 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!” – tak brzmi hasło tegorocznej edycji.

WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń , co umożliwi lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami. 

Marecki sztab WOŚP już pracuje. To już 18 raz, kiedy Marki włączają się w ogólnopolską zbiórkę.

30 listopada zakończyła się rejestracja wolontariuszy, a wielki finał jest w planowaniu. Odbędzie się on w gościnnych progach Mareckiego Centrum Edukacyjno- Rekreacyjnego (MCER) przy ul. Wspólnej 40-42.

Liczymy, że to będzie pierwszy finał WOŚP w tradycyjnej formule po ograniczeniach spowodowanych pandemią. Przygotujemy dla mieszkańców wiele niepowtarzalnych atrakcji. Nie zabraknie strefy gastronomicznej czyli będzie smacznie, pachnąco i kolorowo. Na scenie tradycyjnie występy oraz licytacje. W budynku MCER znajdziecie warsztaty dla dzieci i dorosłych, wiele atrakcji dla małych i dużych w tym dmuchańce. Przeżyjecie wiele niezapomnianych chwil!  – zapewniają sztabowcy WOŚP.”

Oczywiście nadrzędny jest cel charytatywny. W 2022 roku Marki (mimo pandemii) zebrały ponad 172 600 zł. Markowanie co roku udowadniają, że mają ogromne serca, pokażmy to 29 stycznia.

 

WPZ

Galeria

zdjecie: 131134
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry