Nowe zabawki w parku miejskim

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 5 stycznia 2023    19:08

Rozpoczęliśmy prace związane z montażem nowych urządzeń zabawkowych w parku miejskim. Pracownicy Zakładu Usług Komunalnych zainstalowali elementy pierwszego zestawu, w skład którego wchodzą trzy wieże, pomost równoważnia, tunel, zjeżdżalnia, rura strażacka, wejście linowe, drabinka, barierki i tablica do rysowania. W kolejnym etapie prac ulokowane zostaną: huśtawka wagowa, karuzela osa, huśtawki wahadłowe łączone i bujak sprężynowy Żyrafa.

Wszystkie zabawki już zostały dostarczone do miasta z firmy FreeKids s.c. z Trzęsowic. Urządzenia posiadają certyfikat bezpieczeństwa zgodny z obowiązującymi normami. Po zakończeniu prac teren placu zabaw zostanie obsypany nową nawierzchnią piaskową. Wkrótce dzieci będą miały okazję do przetestowania nowych zabawek w parku miejskim, jednak do czasu zakończenia wszystkich prac prosimy o niekorzystanie z nowych zabawek. 

Galeria

zdjecie: 131136
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry