Zgłoś kandydatkę do "Kobiety z Marką 2023"

Ada Gajek UMMarki

 10 stycznia 2023    15:56

Do 13 lutego czekamy na zgłoszenia m.in. od mieszkańców i organizacji pozarządowych.

To już 8. edycja konkursu "Kobieta z Marką". Na zgłoszenia czekamy do 15:00 do poniedziałku 13 lutego 2023 r. Kandydatki mogą być zgłoszone przez grupę minimum pięciu mieszkańców, organizację pozarządową lub gminną jednostkę organizacyjną. Nowością w konkursie jest dodatkowa kategoria - sport i zdrowie. Tegoroczny konkurs odbędzie się więc w pięciu kategoriach - samorząd terytorialny, przedsiębiorczość, działalność społeczna, kultura oraz sport i zdrowie. 

Wręczenie nagród odbędzie się 5 marca 2023 roku w Markach podczas Konwentu Kobiet SZMINKA 2023, organizowanego przez Fundację Marecki Klub Kobiet z Pasją. 

Miejsce i godzina zostaną podane wyłonionym laureatkom

Czekamy na Wasze kandydatki. Nie zwlekajcie ze zgłoszeniami, aby nie było za późno!

W załącznikach znajdziecie zarządzenie Burmistrza, regulamin konkursu oraz dokumenty niezbędne do zgłoszenia kandydatki do tytułu.

Galeria

zdjecie: 131140
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry