Bezpieczeństwo Mieszkańców i ich majątku.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 12 stycznia 2023    14:02

W ostatnim czasie obserwujemy, chociażby przeglądając lokalne fora społecznościowe – dużo informacji na temat włamań i kradzieży na terenie Marek, ale również innych miejscowości powiatu wołomińskiego.

W związku z powyższym, wspólnie z radną Ewą Rosą zwróciliśmy się do Starosty z interpelacją, o podanie obecnej sytuacji kadrowej w komisariatach policji na terenie powiatu.

Wiemy, że Policja ma problemy kadrowe, co przekłada się na poziom bezpieczeństwa Mieszkańców, chcemy poznać skalę tych problemów oraz doprowadzić do uzupełniania wakatów, a jeśli będzie to możliwe do zwiększenia etatów – szczególnie w takich miastach jak Marki, gdzie liczba Mieszkańców, domów/mieszkań, samochodów dynamicznie zwiększyła się w ostatnich latach. Proporcjonalnie do tej sytuacji powinna się zwiększać liczba policjantów chroniących Mieszkańców oraz ich majątek.

Galeria

zdjecie: 131145
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry