Bezpieczne ferie "Zima w Markach 2023"

Emilia Wrzosek UMMarki

 13 stycznia 2023    11:52

Ruszają zapisy na półkolonie w czasie ferii zimowych. 13 lutego uczniowie na Mazowszu rozpoczną zimowe ferie - dwutygodniową przerwę w nauce, która potrwa do 24 lutego. Podobnie jak w latach ubiegłych organizujemy akcję Bezpieczne Ferie – „Zima w Markach 2023”, zaplanowaną z myślą o uczniach szkół podstawowych, którzy chcą skorzystać z oferty warsztatów sportowych, edukacyjnych i artystycznych. To także duże wsparcie dla rodziców, którzy dzięki temu mogą liczyć na opiekę dla swoimi pociechami.

Jak informuje Centrum Usług Wspólnych, zajęcia stacjonarne prowadzone będą w SP2, SP3, SP4 i ZS2 i będą odpłatne. Jest to opłata stała – 200 zł za jeden tydzień półkolonii. Szkoły zapewnią dla każdego uczestnika obiad jednodaniowy w cenie 40 zł za tydzień.

W ramach opłaty stałej szkoła zapewni opiekę sprawowaną przez nauczycieli w godz. 6.30 – 17.30, realizację programu profilaktycznego oraz udział w zajęciach stacjonarnych i wyjazdowych.Istnieje możliwość zapisu na jeden lub dwa tygodnie turnusu półkolonii.

Ważna informacja! W tym roku zajęcia w ramach „Zimy w Markach 2023” dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 2. Taki stan rzeczy spowodowany jest pracami remontowymi w SP1 w ramach napraw gwarancyjnych.

Aby zapisać dziecko należy wypełnić i podpisać:

- kartę kwalifikacyjną,
- informacje dodatkowe,
- informacje organizacyjne,
- zgody wizerunkowe,
- RODO,
- zgoda na wyjście na basen,
- informację o wyjściu ze szkoły.

Zapisy trwają do 16 stycznia w sekretariacie szkoły, do której dziecko uczęszcza.

Formularze do pobrania

Galeria

zdjecie: 131146
zdjecie

Emilia Wrzosek

Emilia Wrzosek
UM Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry