2 vouchery na przejażdżkę motocyklową z MAD MOOSE FG ŁOCHÓW. Zapraszamy do licytacji!

START:    29 stycznia 2023    10:00 MCER, ul. Wspólna 40-42, Marki

Tomasz Paciorek

 24 stycznia 2023    13:45

Bracia z klubu motocyklowego MAD MOOSE FG ŁOCHÓW aktywnie uczestniczą w licznych akcjach charytatywnych wspierając najbardziej potrzebujących. Tym razem postanowili przekazać 2 vouchery na rzecz 31 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

29 stycznia 2023 r. jesteśmy i gramy w Markach!

Wylicytowany voucher uprawnia zwycięzcę aukcji do wzięcia udziału w wycieczce motocyklowej jako pasażer jednego z motocykli Braci Klubu MAD MOOSE FG ŁOCHÓW. Wyprawa odbędzie się w uzgodnionym terminie do jednego z piękniejszych miejsc w Polsce.

Klub pokrywa wszelkie koszty z tym związane w tym: posiłek regeneracyjny oraz ewentualne bilety wstępu do obiektów turystycznych.

Zapraszamy do licytacji!

Galeria

zdjecie: 131171
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry