Nowa stacja benzynowa u zbiegu al. Piłsudskiego i ul. Słonecznej w Markach?

Tomasz Paciorek

 25 stycznia 2023    20:43

 

Orlen, Lotos, BP, Amic, Moya, Shell, Circle K, Bliska czy może inna stacja benzynowa powstanie u zbiegu al. Marsz. J. Piłsudskiego i ul. Słonecznej w Markach?

 

Właściciel działki usytułowanej przy skrzyżowaniu al. Marsz. J. Piłsudskiego i ul Słonecznej (pusta działka vis a vis hotelu Mistral) wystąpił z wnioskiem do UM o uzgodnienia dotyczące możliwości budowy w tym miejscu zjazdów na drogę publiczną w związku z planowanym pobudowaniem w tym miejscu stacji benzynowej.

 

Na chwilę obecną wysłaliśmy wniosek do Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie z prośbą o opinię, a także do Zarządu Transportu Miejskiego, gdyż w pobliżu planowanej inwestycji znajduje się przystanek autobusowy. Przed wydaniem decyzji chcemy mieć stanowiska tych instytucji. W tej lokalizacji plan miejscowy dopuszcza tego typu inwestycję – mówił na sesji Burmistrz, Jacek Orych.

 

Zatem czy powstanie tam nowa inwestycja przekonamy się wkrótce.

Źródło: Sesja Rady Miasta Marki. 25.01.2023 r. Foto: Internet.

Załączniki:

stacja.jpg

Galeria

zdjecie: 131178
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry