wernisaż - ORIENTALNE ABSTRAKCJE

START:    5 lutego 2023    18:00 Marecki Ośrodek Kultury im. T. Lużyńskiego, ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki

Antonina Van Dessel MOK

 31 stycznia 2023    14:41

Zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa syryjskiego artysty do Galerii MOK.

Kiedy? Niedziela 5 lutego

Godzina? 18:00 

Już w lutym w naszej galerii zaprezentujemy wyjątkowe malarstwo abstrakcyjne nawiązujące do sztuki orientu. Nafe Alahmad to artysta, który ukończył Warszawską Akademię Sztuk pięknych i zajmuje się malarstwem oraz scenografią. W swoich pracach często w nieoczywisty dla widza sposób nawiązuje do sztuki orientu. Wystawa ORIENTALNE ABSTRAKCJE, którą zaprezentuje w naszej galerii będzie prezentacją najnowszych prac artysty. Geometryczne ujęcie świata oraz wizje przyszłości przeplatają się w mocnych barwach i metaforycznym ujęciu kształtów. Prace wibrują kolorami, zachęcając widza do głębszej analizy i refleksji. Jako ciekawy support pokażemy również prace jego siedmioletniej córki Salmy Alahmad.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii w nowym roku! 
Wystawa czynna będzie do połowy marca 2023.

WSTĘP WOLNY
ul. Fabryczna 2, Marki

 

Galeria

zdjecie: 131191
zdjecie

Antonina Van Dessel

Antonina Van Dessel, współpracuje z portalem od 2020 r. i zajmuje się tematami związanymi z kulturą, a w szczególności z wydarzeniami Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry