Marecka karczma... dawne dzieje. Prelekcja historyczna. Zapraszamy!

START:    6 lutego 2023    18:00 Centrum Aktywności Fabryczna 3, Marki

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 1 lutego 2023    14:47

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kolejną, comiesięczną prelekcję historyczną, dotyczącą dziejów naszej małej ojczyzny - Marek. Tym razem opowiemy o dawnej, mareckiej karczmie.

Prelekcja, którą poprowadzi Zbigniew Paciorek, prezes Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga, odbędzie się w Centrum Aktywności Fabryczna 3   (CAF) w poniedziałek, tj. 6 lutego o godz. 16.00.

Tradycyjnie jak co miesiąc, pośród uczestników spotkania, zostaną rozlosowane upominki książkowe, tematycznie związane z historią naszego miasta.

Zapraszamy!

 

Załączniki:

zbigniew.jpg

Galeria

zdjecie: 131196
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry