ZMIANY w ROZKŁADZIE jazdy BEZPŁATNEJ linii autobusowej Lipinki - Wołomin - Ząbki (M1) przez MARKI.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 3 lutego 2023    12:31

Na prośbę Mieszkańców korzystających z ww. linii wspólnie z radną Ewą Rosą wystąpiliśmy do Starosty (interpelacja https://wp.me/p1j3Kk-3zW), o uwzględnienie sugestii/uwag Mieszkańców, które do nas wpływały. Dotyczyły one głównie rozkładu jazdy, czyli godzin kursowania autobusów.

Choć nie mamy jeszcze oficjalnej odpowiedzi to cieszymy się, że uwagi zostały uwzględnione przez Starostę w nowych rozkładach, na których pojawiły się również numery linii. W imieniu Mieszkańców dziękujemy!

Co zmieniono?

Dodano popołudniowe kursy (kosztem kursów w godzinach poza szczytem) umożliwiające powrót ze szkoły, czy pracy z przystanku Ząbki.

Ostatni kurs z przystanku Ząbki (M1) przesunięto z godziny 21:05 na godz. 21:45 na prośbę osób pracujących w centrum handlowym M1 czynnym do g. 21.00

Autobusy dowożą pracowników szpitala rozpoczynających pracę o godz. 8:00 z obu kierunków, oraz pracowników rozpoczynających dyżur od godz. 19:00 z obu kierunków

Kurs dla dzieci kończących lekcje w szkole w Czarnej o godz. 13:30 w kierunku Lipinek

Korekta rozkładu jazdy w rejonie osiedla Maciołki w kwestii dojazdu dzieci do szkoły.

Nowe rozkłady dostępne będą m.in. na przystankach, do pobrania u kierowców oraz stronie www. starostwa. W planie jest również wdrożenie elektronicznego rozkładu, wraz ze śledzeniem autobusów za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Galeria

zdjecie: 131199
fot. 1
fot. 1
fot. 2
fot. 2
fot. 3
fot. 3
fot. 4
fot. 4
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry